Lifestyle z twistem, czyli to nie kolejny blog o zdrowym odżywianiu

Lifestyle…

Rudość życia ma być blogiem lifestyle’owym. 

Już samo to krótkie zdanie ma w sobie ogromny potencjał. Z jednej strony potrafi bardzo łatwo zniechęcić czytelnika (i nic dziwnego, w sieci pełno jest takich blogów, często podobnych do siebie jak dwie krople wody), z drugiej może zachęcić go do scrollowania dalej (co ciekawe, z tego samego powodu).

Lifestyle to dla mnie słowo zawierające w sobie obietnicę promocji wszystkiego co dla nas dobre i zdrowe, ładne, designerskie i z założenia inspirujące, a często także drogie i niedostępne. Skłamałabym jednak twierdząc, że taki ‚lifestyle’ do mnie nie przemawia, że nie patrzę na to z przyjemnością i że nie czuję delikatnego ukłucia zazdrości. 
 
Stąd, swoje miejsce w sieci także zapełnię zdjęciami (co jakiś czas pewnie zdjęciami jedzenia, a i zdarzy się od czasu do czasu małe selfie). Nie obiecuję jednak, że jedzenie będzie zdrowe, a selfie zawsze w pełnym makijażu. A to z prostego powodu:mój styl życia wygląda…

…inaczej

Już od poniedziałku, gdy zatrzasną się za mną drzwi samochodu, rozpocznę „życie na kontrakcie”. Życie w towarzystwie zielonej walizki, życie w biegu, życie w pracy, życie w ciągłych rozjazdach pomiędzy Kielcami, oddalonym o ponad trzysta kilometrów domem, a studiami w Poznaniu. Życie-przygodę, życie nomada, życie z towarzyszącą mi non-stop tęsknotą za bliskimi, których do tej pory miałam na wyciągnięcie ręki. Życie, w którym wszystko będzie po staremu, a jednak wszystko będzie nowe i nieznane. Ekscytujące i przerażające zarazem. 
 
Udało mi się upchnąć większość całego mojego życia w jednej walizce. Nazywam to matematyką wszechświata. To zarazem piękne i smutne zjawisko.
Jestem spakowana.
Gotowa bardziej nie będę nigdy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A w poniedziałek…witajcie Kielce, witaj przygodo!
 
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s