About

14

Oto ja, CharmingGinger, ognisty szaleniec, który w przeszłym życiu mógł równie dobrze być tak kotem czy wiewiórką jak i sową (imbirem raczej nie, chociaż kto wie?)

Kobieta, która żadnej pracy się nie boi, a czasami wręcz z nią przesadza. Wtedy, aby chronić swoje uszy przed narzekaniami osób bliskich wsadza w nie słuchawki i pracuje dalej.

Z zawodu tłumaczka, z zamiłowania grammar nazi, pisarka w fazie writer’s block, fanatyczka YouTube’a (kiedyś wreszcie i ja zostanę vloggerką!).

Na początku 2015 roku zostawiłam wszystko co znam i kocham i wyjechałam w kieleckie, by dołożyć swoją „cegiełkę” przy budowie kolejnej autostrady (drogi ekspresowej, to be precise!) oraz by szerzyć rudość życia.

Od wyjazdu minął już prawie rok (a więc i blog będzie miał całkiem niedługo urodziny??), a w międzyczasie zmieniło się moje miejsce pracy. We wrześniu 2015 przeniosłam się na inny kontrakt z tą samą firmą, tym razem do Lubina, miasta miedzi, Zagłębia i darmowej komunikacji miejskiej.

Zmieniło się coś jeszcze – chociaż nadal na blogu z chęcią dzielić się będę z Wami moimi kontraktowymi perypetiami, to chyba mogę spokojnie powiedzieć, że nabrałam na tyle pewności siebie, by włożyć w to miejsce w sieci coś więcej od siebie. Zatem, oprócz opowiastek z kontraktu i anegdotek z niezliczonych podróży tam i z powrotem (no tak, moje marzenie, żeby zostać hobbitem wreszcie się ziściło), będę Was raczyć tekstami o dużo szerszej tematyce. Mam nadzieję, że nadal będziecie mnie czytać z przyjemnością!

Reklamy

2 uwagi do wpisu “About

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s